Оскарження штрафів

Оскарження штрафів

Вас незаконно оштрафували? Не переймайтеся, та звертайтеся до нас!

Як говорить наш досвід, значна кількість штрафів Патрульною поліцією накладається всупереч законодавству. Крім того, більшість водіїв не знають як правильно заповнювати протоколи та «Європротоколи», а в ПДР постійно вносяться нові зміни.

Самостійно оскаржувати дії працівників поліції та судові рішення майже неможливо, для цього Вам знадобиться кваліфікована правова допомога наших юристів.

Consoris Lawyers захистить Ваші порушені права та допоможе уникнути зайвих витрат часу, нервів та ресурсів.

Замовити дзвінок
Задати питання online

 ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

 Рейтинг: 4.79  Відгуків: 72

Спасибі велике за консультацію. Спілкувався в листуванні з Володимиром. Усе мені тлумачно розклали по поличках. Тлумачний хлопець. Питання було по ДТП.

Олег Київ

Відмінні професіонали! Всім рекомендую!

Володимир Київ

Величезне спасибі Володимиру за оперативну допомогу і підтримку в телефонному режимі.

Андрій Київ

На парковці невідомий подряпав машину. Чи не знав як бути і з кого стягувати відшкодування. Звернувся в Consoris Lawyers. Там мені роз'язснілі хто ж в таких ситуаціях повинен відшкодовувати збитки і посприяли в його отриманні. Хоча справа і затягнулося на кілька місяців, але відшкодування отримав! Величезне вам спасибі!

Єгор Київ

Коли купував поліс Каско запропонували юридичний супровід укладення договору страхування юристам з юридичної компанії Consoris Lawyers. Хлопці переглянули договір який пропонувала страхова, иа запропонували внести деякі зміни. Через тиждень уклали договір з пропозицією змін. І ось коли сталося ДТП, через цих правок я зміг отримати страхове відшкодування в повному обсязі! Спасибі юристам з юридичної компанії Consoris Lawyers за виконану роботу!

Віктор Боярка

У мене поліс Каско. Після ДТП почалися проблеми зі страховою. Те це я не зробив після ДТП, то то я не зробив, то той документ я не подав, то рядки пропустив. Знайшов в інтернеті сайт юридичної компанії Consoris Lawyers і звернувся до них. Проаналізувавши мій договір вони коротко пояснили які є варіанти. Хоча процес оскарження дій страхової і затягнувся приблизно на рік, але відшкодування все ж отримав!

Юрій Тетерів

Спасибі хлопцям за допомогу в складанні договору!

Антон Київ

Потрапив в ДТП. Страхова оцінила збиток від ДТП в 55 000 грн .. Не погодившись з цим я звернувся в Consoris Lawyers за допомогою. Хлопці провели експертизу за результатами якої збиток був оцінений в 80 000 грн., і допомогли стягнути зі страхової суму страхового відшкодування. Спасибі вам хлопці за надання допомоги.

Дмитро Боярка

Під час покупки нової машини вирішив все ж купити страховку КАСКО, але так як я страховим не надто довіряю вирішив показати договір юристам. Звернувся в Consoris Lawyers. Там подивилися договір, зробили юридичну оцінку цього договору і запропонували внести деякі правки. І ось тепер коли сталася НП, ці ж юристи змогли в суді стягнути зі страхової відшкодування. Спасибі вам велике, Ви не підкачали!

Єгор Київ

У мене поліс Каско. Після ДТП звернувся в страхову за відшкодуванням. Там мені відмовили пояснюючи це тим що звернувся до них не в рядки вказані в договорі страхування. Знайомі порадили звернутися до юристів з Consoris Lawyers. Вони допомогли мені відстояти мої права і отримати страхове відшкодування. Велике вам дякую!

Денис Буча

Звернувся до них за допомогою так як багато чув про них хороших відгуків. Відверто кажучи їхня робота мене розчарувала! Суд затягнувся за цілий рік, на телефонні дзвінки відповідають тільки в робочий час, хоча скажіть хіба ви не повинні бути на зв'язку з клієнтом цілодобово? Вообщем, вони то роблять свою роботу, але особисто я якістю їх роботи не сильно задоволений!

Іван Київ

Не змогли отримати всю очікувану компенсацію від страхової, але в цілому нормально.

Антон Васильків

Страхова неправильно порахувала фізичний знос авто при виплаті страхового відшкодування. Хлопці провели незалежну експертизу і вийшли на адекватну цифру. Також змогли оскаржити дії страхової не доводячи справу до суду.

Віктор Київ

Відразу після ДТП не звернулася до Страховоїй, після чого знайомий юрист сказав що є вірогідність не отримати відшкодування і порадив цю фірму. Зі страховою все вирішили практично в телефонному режимі, зараз далі займаються моїм питанням по-поводу відшкодування. Величезне спасибі!

Анжела Ворзель

Страхова не хотіла виплачувати відшкодування. Дуже не хотілося бігати по судам. Consoris Lawyers провели незалежну експертизу та я нарешті отримав свої гроші. Величезне спасибі.

Андрій Гостомель

Потрапив в неприємну ситуацію, мені виписали 2 штрафа. Звернувся до знайомих за допомогою та вони порадили мені дану компанію. Вже на етапі першої зустрічі було зрозуміло, що звернувся я до того кого потрібно. Буду радити знайомим.

Дмитро Ворзель

Потрапив в ДТП. В 22.10 ніхто не відповів на мій дзвінок!

Вася Київ

Потрапив в ДТП, поліція склала протокол з порушеннями. Юристи допомогли виграти суд та довести мою невиноватість, знайшовши відеозапис події, дякую!

Анатолій Д. Обухів

Лікарня вже півтора роки знаходиться на обслуговуванні у Consoris Lawyers, всім лікарям та ЗОЗ рекомендуємо, своєчасний правовий захист та консультації того варті.

Олексій Григорович Київ

Пацієнт подав позов на клініку про відшкодування моральної та манової шкоди. Юристи Consoris допомогли врегулювати конфлікт не доводячи до суду та відізвати позов. Від імені всього колективу нашого закладу хочемо висловити подяку всім юристам!

Агапит Київ

Неодноразово уже з ними співпрацював. Співпрацею задоволений. Хлопці знають що потрібно робити і роблять це!

Антон Вишневе

Попав в ДТП. Другого водія визнали винуватцем ДТП, але у нього відсутня була страховка. Звернувся в Consoris Lawyers для отримання консультації по цьому питанню. Оперативно було надано грунтовну консультацію по питанню. За їх підтримки вдалось отримати відшкодування. Вельми дякую за надану допомогу!

Сергій Вишневе

Потрапив в ДТП в Польщі. ДТП сталося на парковці, винуватцем був водій польского таксі. Таксіст свою вину не заперечував, надав фото свого поліса. Попри це на місце ДТП прибула поліція. Хочу Вам подякувати, що взялися за мою справу та  допомогли отримати відшкодування.

Віталій Олександрович Київ

Страхова не хотіла нічого виплачувати, оскільки я вчасно не звернувся до них. Знайшов в гугл Консорис лоэрс, хлопці зв'язались зі страховою та все віришили. Дякую за оперативність!

Олег Київ

Страхова компанія винуватця ДТП зробила розрахунок на відновлюваний ремонт мого авто, сума була занижена в півтори рази! Дякую, що допомогли з нормальною експертизою та отримання повноцінного відшкодування!

Миколайович Ірпінь

Потрапив в ДТП, рішенням суду я був визнаний постраждалим. Після чого я подав всі необхідні документи до страхової але вони не хотіли виплачувати мені компенсацію 5 місяців. Дякую Consoris Lawyers, що  допомогли оскаржити дії недобросовісної страхової. Буду радити Вас знайомим.

Артем Київ

Заключили договір юридичного супроводу медичної діяльності, на даний час всім довольні! Дякуємо за допомогу!

Петро Вікторович Боярка

Стояла біля торгового центру, водій сусіднього авто залишив вмятину, коли відчиняв двері. Зверталася за допомогою до іншої юридичної компанії, мені відмовили у допомозі, аргументуючи, що формально це не ДТП. Звернулася в Consoris Lawyers - професійно все обіграли і я отримала відшкодування. Дякую!

Євгенія Бровари

Допомогли проаналізувати договір, знайшли неоднозначності, вдячний Олександру!

Бігун Л.В. Київ

Плотна професійна консультація по КАСКО, але за мою справу взятися не захотіли.

Іван Олексійович Київ

Адвокат фірми допомогла виграти судовий процес у кримінальному звинуваченні та мене було виправдано повністю. Дуже вам вдячна!!! Раджу кожному лікарю, солому потрібно підстелити завчасно.

Лідія Василівна Глеваха

Як добре що ми вчасно звернулися до Вашої компанії! Дякуємо за Вашу плідну роботу!

Медлюкс Київ

Надали вкрай оперативну консультацію стосовно процедури вибору сімейного лікаря за новим законодавством, спасибі!

Олексій Попович Київ

Хочу подякувати за оперативну допомогу. Протягом дня спеціалісти сформулювали обгрунтовану відповідь на претензію, адресовану мені, а також надали повну консультацію по моєму питанні. Велике спасибі.

Аліна Київ

Страхова не хотіла виплачувати мені страховку після ДТП, мотивуючи це тим, що я занадто пізно заявив про збиток. Юристи Consoris Lawyers в телефонному режимі за день вирішили питання з виплатою. Величезне спасибі їм!

Олексій Київ

Страхова запропонувала мені для виплати сущі копійки на ремонт авто після ДТП. Звернувся в Consoris Lawyers і вони провели незалежну експертизу - сума вийшла в три рази вище. Страхова погодилася на виплату не доводячи до суду.

Сергій Київ

Три рази намагався створити ОСББ і весь час мене відфутболював реєстратор - то одного папірця немає, то інший неправильно складений ... Звернувся до Consoris Lawyers - з першого разу зареєстрували.

Анатолій Київ

Замовив дзвінок, передзвонили тільки на наступний день. Зате надали розумну консультацію.

Олексій Київ

Потрібно було зробити статут і протокол установчих зборів. Звернувся, під'їхав, забрав - все протягом тижня. Дякую. З повагою, Роман Володимирович.

Роман Київ

Спасибі юристам компанії за виграну справу і спростування недостовірної інформації в інтернеті! Величезне !!! Тепер я всім буду рекомендувати тільки Вас!

Ігор Олексійович Київ

Потрапив в ДТП. Протокол оформили огидно не дали мені навіть копію! Юристи Consoris допомогли довести в суді, що я не винен!

Віктор Бровари

Страхова відмовила мені у виплаті страхового відшкодування так як я запізно до них звернувся (з моменту ДТП пройшло близько 10 місяців). Знайшов в інтернеті сайт компанії Consoris Lawyers. На моє звернення відповіли оперативно та запросили на зустріч. На зустрічи обрисували можливі варіанти врегулювання цього питання. Вирішували це питання в судовому порядку тривалий час, так як була апеляція, проте все ж таки нам вдалось виграти цю справу та отримати відшкодування!

Сергій Київ

Величезне спасибі за надану юридичну допомогу в оскарженні дій страхової. Завдяки Вам вдалося зменшити розмір вимог від страхової !!!!!

Андрій Київ

Дякую за те що допомогли прискорити процес отримання страхового відшкодування. Оперативно і якісно все що можна сказати про роботу цієї команди юристів!

Антон Георгійович Буча

Допомогли скласти позов про захист гідності та ділової репутаціі, вдячний юристам Консіріс Лаерс!

Микола Сергійович Київ

Передзвонили лише через годину!

Миколай Київ

Страхова компанія винуватця ДТП неправильно порахувала суму збитків після ДТП. Хлопці з Consoris Lawyers в найкоротші терміни організували проведення незалежної експертизи, яка показала зовсім інші розміри збитків. В судовому порядку вдалося домогтися від страхової збільшення розміру відшкодування.

Владислав Бровари

Страхова потерпілого пред'явила мені вимоги як до винуватця ДТП. Юристи Consoris Lawyers провели експертизу і оскаржили вимоги страхової. Велике Вам спасибі за надану допомогу. Якщо у кого то виникають проблеми зі страховіми, звертайтеся в Consoris Lawyers - РАДЖУ.

Павло Ірпінь

Хлопці тлумачні, знають свою справу, і роблять її якісно. Якщо у Вас виникають проблеми зі страховими, то Вам саме до них!

Володимир Київ

Після ДТП винуватець ДТП зник з місця ДТП. Я не знав до кого звертатися за відшкодуванням збитків. Знайомі порадили Consoris Lawyers. Звернувшись до них, вони надали роз'яснення мені хто ж буде відшкодовувати мені збитки, і допомогли мені з отриманням відшкодування. Зробили все швидко і якісно. Хто дійсно зацікавлений в отриманні відшкодувань за страховками, звертайтеся саме в Consoris Lawyers.

Валерій Київ

Потрапив в ДТП, після чого виникло питання про отримання відшкодування від страхової. Знайшов в інтернеті сайт Consoris Lawyers. Хлопці молодці. Допомогли отримати відшкодування від страхової а недостатню частину допомогли стягти з винуватця ДТП.

Олександр Вишгород

Дякую за оперативне надання консультації і складені документи для оскарження бездіяльності страхової. Успіхів Вам у майбутньому!

Юрій Бровари

Страхова довго зволікала з виплатами. В інтернеті знайшов сайт Consoris Lawyers і звернувся до них. В судовому порядку стягнули зі страхової відшкодування і пеню. Хлопці молодці! Успіхів вам у роботі!

Денис Київ

Страхова не хотіла визнавати результати проведеної експертизи бо я не погодила з ними вибір експерта, і тому питання виплати відшкодування повисло в повітрі. Знайомі порадили звернутися в Consoris Lawyers. Юристи з Consoris Lawyers дали ґрунтовну консультацію і в судовому порядку домоглися відшкодування збитку розмір якого визначив експерт якого я запросила!

Ганна Київ

Швидко і якісно допомогли зареєструвати ОСББ. Буду радити знайомим.

Олег Київ

Заключили договір на абонентське обслуговування ОСББ – тепер всі питання вирішую в телефонному режимі. Спасибі, що забрали мій "головняк" 🙂

Микола Іванович Бровари

Вже 2 місяці являюсь абонентом даної компанії, буду продовжувати договір. З плюсів: швидка юридична допомога, ціна. Змінусів: одного разу вчасно не відповіли на телефоний дзвінок.

Людмила Василівна Київ

Підготували претензію до боржника та допомогли в суді. Дуже дякуємо!

Євген Вишневе

Отримав корисні роз`яснення стосовно  ведення кадрової медичної документації та трудових взаємовідносин. Дуже вдячний Consoris Lawyers!

Олег Володимирович. Київ

Дякую Вам за оперативну консультацію по медичній реформі!

Дмитро Ігоревич Київ

Надали своєчасну консультацію та допомогли підготовити документи для страхового відшкодування, дякую Consoris Lawyers!

Олексій Київ

Юристи допомогли скласти посадові інструкції лікарів, спасибі!

Олег Миколайович Київ

Дякую за швидку відповідь та правову консультацію!

Віталій Київ

Дякую, що допомогли оскаржити незаконні вимоги від страхової.

Артем Київ

Зменшили суму регресу в 3 рази!!! Дякую. Успіхів Вашій компанії!

Леонід Андрійович Київ

Моє питання вирішили позитивно, але занадто довго тягали по судах!

Олександр Васильків

Потрапив вчора вночі в ДТП дзвонив, думав допоможуть не взяли трубку. Погано працюєте, товариші!

Сергій Київ

Швидко, дешево та кваліфіковано допомогли зареєструвати ОСББ.

Ігор Васильович Ірпінь

Дякую що допомогли в отриманні страхового відшкодування. Гадав що ситуація безнадійна так як винуватець скрився з місця ДТП. Проте хоча це і зайняло деякий час юристам з Consoris Lawyers вдалось в судовому порядку добитись для мене страхового відшкодування. Дякую Вам від щирого серця! Успіхів вам у майбутньому!

Володимир Київ

Потрапила в складну ситуацію при ДТП тому що не було страховки, ні одна компанія не хотіла братись за мою справу. Дуже дякую Олександру, просто витащив мене з ями!

Світлана Ірпінь

Хочу подякувати за плідне співробітництво та професійну юридичну підтримку діяльності нашого ОСББ.

Віктор Київ

Попав в ДТП. Знайомі порекомендували звернутись до компанії Consoris Lawyers так як ніби то вони надають юридичну допомогу при ДТП. В телефонному режимі мені надали ґрунтовну консультацію по моєму питанню. Так як вартість ремонту перевищувала 100 000 гривень юристи Consoris Lawyers від страхової добились виплати згідно полісу на 100 000 гривень. Решту стягували з винуватця ДТП. Процес був тривалий, але суд задовольнив мої вимоги. Зараз через виконавчу намагаємось отримати кошти від винуватця!

Павло Вишневе
Залишити відгук