авто

Понад 15 років досвіду

Понад 3000 клієнтів захищені

Понад 10 млн.грн. стягнуто

Автовласники кожного дня несуть ризик потрапити в ДТП. Пошкодження авто при ДТП може призвести не лише до втрати засобу пересування, а й до заподіяння серйозних збитків, а тому для зниження ризику виникнення негативних наслідків автовласники зазвичай страхують свої транспортні засоби. Але сподівання на швидку та повну компенсацію понесених збитків можуть не менш швидко рухнути, оскільки страхові компанії не завжди поспішають здійснювати страхове відшкодування тим більше в повному обсязі. Більше того, щодо Вас може бути висунутий регресний позов від страхової компанії.

Страхові компанії мають штат професійних юристів, які за необхідністю скористаються всіма можливими юридичними механізмами задля заниження розміру страхового відшкодування або ж взагалі для відмови Вам у виплаті. Звичайній людині, яка зі страхуванням стикається виключно при укладенні договору страхування та в подальшому можливо при настанні ДТП, всі тонкощі та нюанси застосування таких механізмів невідомі. Автомобільні юристи, які спеціалізуються на питаннях страхування, а також на наданні юридичної допомоги при ДТП, володіють знаннями та практичними навичками використання вище згадуваних механізмів.

Звертаючись до нас, Ви отримаєте безкоштовну консультацію, оформлення документів, юридичний супровід, представництво в суді, а також якісно та в найкоротший термін вирішите будь-які юридичні проблеми які можуть виникати у автовласників України. Окрім цього Ви БЕЗКОШТОВНО отримаєте вже готові типові юридичні рішення та супровід, задля запобігання виникненню подібних проблем у майбутньому.

При зверненні до нас Ви отримаєте безкоштовну консультацію по телефону або e-mail, а кінцеву оплату наших послуг Ви робите за отриманим результатом. Звертайтеся в Consoris Lawyers і ми Вам допоможемо в будь-якому випадку.

Замовити дзвінок
Задати питання online

Публикації